← Назад до новин
Технології

VW ID. Polo 2026: Тепер версія на 85 кВ також доступна у комплектації Life

VW ID. Polo 2026: Тепер версія на 85 кВ також доступна у комплектації Life

Нова версія VW ID. Polo: базова версія з двигуном потужністю 85 кВт та невеликою батареєю раніше була доступна лише у скромній базовій комплектації Trend. Тепер її також можна придбати у комплектації Life. У цьому випадку вартість автомобіля становить 27.995 євро. Якщо відняти ще й «бонус на покупку ID.» у розмірі 1.500 євро, залишається 26.495 євро. Це на 1.500 євро більше, ніж коштує базова версія, на яку не діє жодна знижка.

Перші екземпляри VW ID. Polo вже отримали реєстрацію у травні 2026 року, проте їх кількість була настільки малою, що, ймовірно, це були тестові та демонстраційні автомобілі. Масове виробництво у іспанському Мартореллі біля Барселони розпочалося лише у червні. До кінця вересня в Німеччині було зареєстровано майже 1.500 нових автомобілів.

На початок прийому замовлень у травні 2026 року можна було замовити лише версію потужністю 155 кВт із великою акумуляторною батареєю ємністю 52 кВт·год у комплектаціях Life та Style. Тепер можна замовити всі версії; це стосується також ID. Polo GTI. Технічною основою ID. Polo є удосконалена електротехнічна платформа MEB+ із переднім приводом, на якій також базуються ID. Cross, Skoda Epiq та Cupra Raval. Ми збираємо всю інформацію про цю серію автомобілів.

Зовнішній вигляд | Внутрішній простір | Приводи/батареї | Ціни/комплектації

Галерея зображень: VW ID. Polo Trend (2026)

Зовнішній вигляд

VW ID. Polo вперше демонструє новий дизайн „Pure Positive“. Він виглядає досить стримано та традиційно порівняно з первісним ID.3. Фронтальні фари та хромована лінія під ними нагадують дружню посмішку. Крім того, у центрі є світлова смуга та освітлений логотип VW. Нижче розташований широкий впуск повітря та бічні отвори для протокування повітря, ймовірно, що це повітряні завіси. Ззаду домінує постійна чорна смуга з прямокутними елементами зліва та справа. У версії Top між ними є постійні червоні світлові лінії.

VW ID. Polo Trend (2026)

У версіях Trend та Life ззаду є чорна смуга з прямокутними елементами зліва та справа

Фото: Volkswagen

VW ID. Polo (2026)

У найвищій версії Style прямокутні елементи з’єднані червоною світловою смугою

Фото: Volkswagen

Порівняно з ID.3 Neo ID. Polo коротший на понад 20 см, а колісна база також менша приблизно на 17 см. Крім того, цей міні-автомобіль на три сантиметри нижчий за компактний варіант.

Довжина

Ширина

Висота

Колісна база

Багажник

VW ID. Polo

4.053 мм

1.816 мм

1.530 мм

2.592 мм

441–1.240 літрів

VW ID.3 Neo

4.265 мм

1.809 мм

1.561 мм

2.769 мм

383–1.336 літрів

Багажник у моделі ID. Polo ще більший, коли спинки задніх сидінь у вертикальному положенні. Ймовірно, причиною цього є особливо глибока полиця під підлогою багажника. Жодна з цих двох моделей не має фронтального багажника.

VW ID. Polo (2026)

ID. Polo — це автомобіль з переднім приводом, у якого ззаду є лише одна міжосьова вісь. Тому у нього є величезна полиця під підлогою.

Фото: Volkswagen

У травні можна було замовити лише п’ять кольорів (синій, чорний, темно-сірий, сріблий та металік жовто-пітоновий). Згодом додалися ще білий та червоний кольори. Жовтуватий відтінок досі є єдиним фарбуванням, яке доступне без додаткової оплати. Стандартно встановлюються 17-дюймові диски, а опційно — 18- та 19-дюймові.

Інтер’єр

Як і VW ID.3 Neo, ID. Polo також має панель приладів розміром 10 дюймів та сенсорний екран розміром 12,9 дюйма. Кермо з фізичними кнопками зліва та справа також ідентичне, а дизайн інтер’єру принаймні дуже схожий.

VW ID. Polo Trend (2026)

VW ID. Polo

Фото від: Volkswagen

VW ID.3 Neo (2026)

VW ID.3 Neo

Фото від: Volkswagen

Зовнішні дзеркала регулюються за допомогою знайомого від VW кнопкового джойстіка, крім того, є чотири кнопки для чотирьох підйомників скла. Під сенсорним екраном також є фізичні кнопки для керування клімат-контролем та іншими функціями. У центральній консолі в обох моделях є регулятор гучності. Режими P, N, R, D та B активуються за допомогою важеля праворуч на кермі. Функція регулювання рекуперації є лише у VW ID. Polo GTI. У режимі B досягається однопедальне керування — автомобіль зупиняється самостійно при відпусканні газу.

Силові установки та акумулятори

VW оголосила про чотири версії двигунів для ID. Polo — від базової моделі з потужністю 85 кВт до ID. Polo GTI з потужністю 166 кВт. Усі версії оснащуються новим електродвигуном під назвою APP290, причому ця цифра вказує на максимальний крутний момент у 290 Нм. Тому крутний момент у всіх версіях однаковий. Наскільки нам відомо, використовується інвертор на основі карбіду кремнію; проте це не підтверджено офіційно.

VW ID. Polo (2026)

Фото від: Volkswagen

Дві слабкіші версії отримують акумулятор типу LFP, а потужніші — акумулятор типу NMC об’ємом 52 кВт·год. Ось найважливіші характеристики:

VW ID. Polo

85 кВт

VW ID. Polo

99 кВт

VW ID. Polo

155 кВт

VW ID. Polo

GTI

Привід

FWD 85 кВт,

290 Нм

FWD 99 кВт,

290 Нм

FWD 155 кВт,

290 Нм

FWD 166 кВт,

290 Нм

0–100 км/год / Макс. швидкість

10,6 сек. /

160 км/год

9,5 сек. /

160 км/год

7,1 сек. /

160 км/год

6,8 сек./

175 км/год

Споживання за стандартом WLTP

13,3–14,0

кВт·год/100 км

13,6–14,9

кВт·год/100 км

13,3–14,7

кВт·год/100 км

14,2–15,7

кВт·год/100 км

Споживання на автостраді

17,9–20,1

кВт·год/100 км

18,2–19,4

кВт·год/100 км

17,5–19,0

кВт·год/100 км

18,3–19,9

кВт·год/100 км

Чиста ємність акумулятора

37 кВт·год (LFP)

37 кВт·год (LFP)

52 кВт·год (NMC)

52 кВт·год (NMC)

Запас ходу за стандартом WLTP

301–334 км

308–331 км

416–454 км

390–431 км

Заряджання стандартно здійснюється від змінного струму потужністю 11 кВт, а залежно від акумулятора — від постійного струму до 88 або 105 кВт. Час заряджання від постійного струму з великим акумулятором на хвилину довший, ніж з малим. Однак завдяки більшій чистій ємності ця версія заряджається ефективніше, що видно з розрахованої нами швидкості заряджання — 52 кВт·год × 0,7 / 24 хв = 1,5 кВт·год/хв. Ми також розрахували середню потужність заряджання в діапазоні від 10 до 80 %; вона отримується шляхом множення нераундованого значення на 60 хв/год:

VW ID. Polo

85 кВт

VW ID. Polo

99 кВт

VW ID. Polo

155 кВт

VW ID. Polo

GTI

Потужність заряджання AC/DC

до 11 / 88 кВт

до 11 / 88 кВт

до 11 / 105 кВт

до 11 / 105 кВт

Час заряджання від постійного струму

10–80 %

23 хв

23 хв

24 хв

24 хв

Швидкість заряджання DC.

1,1 кВт·год/хв

1,1 кВт·год/хв

1,5 кВт·год/хв

1,5 кВт·год/хв

Середня потужність заряджання

68 кВт

68 кВт

91 кВт

91 кВт

Заряджання для збільшення дальності поїздки

до 10,2 км/хв

до 10,0 км/хв

до 13,2 км/хв

до 12,6 км/хв

Для довгих дистанцій важливішим є, мабуть, заряджання для збільшення дальності поїздки. Для версії з потужністю 155 кВт це дає до 454 км × 0,7 / 24 хв = 13,2 км/хв. Це означає, що за кожну хвилину заряджання можна зарядити енергії, достатньої для проїзду приблизно 13 км. Це не рекордний показник, але для компактного автомобіля це цілком прийнятно. Для порівняння: Renault 5 з акумулятором на 52 кВт·год досягає лише 8,8 км/хв.

Ціни та оснащення

Базова версія Trend має сталеві колеса діаметром 17 дюймів, LED-освітлення, систему допомоги при їзді на високій швидкості, електрично регульовані та опалювані зовнішні дзеркала, датчики паркування ззаду та клімат-контроль з однією зоною. Зимовий пакет за 545 євро включає клімат-контроль з двома зонами, а також опалення сидінь та керма. Ці функції, разом із адаптивним круїз-контролем (ACC), можна також активувати пізніше за допомогою програмного забезпечення.

До оснащення версії Life належать додатково датчик дощу, електрично складні зовнішні дзеркала з функцією пам’яті, Apple CarPlay та Android Auto, бездротова зарядка телефону, адаптивний круїз-контроль, попередження про мертві кути, камера заднього виду, датчики паркування спереду та підкладка для багажника. Відсутню навігаційну систему можна придбати у вигляді пакета „Innovision Pro“ за додаткову плату у 750 євро.

У версії Style додаються 17-дюймові алюмінієві диски, фари Matrix-LED з датчиком освітлення, протитуманні фари, освітлені ручки дверей, опалення сидінь та керма, двозонний автоматичний клімат-контроль, алюмінієві педалі, більш спортивні сидіння та безконтактне розблокування – у версії Life розблокування також відбувається без ключа, але, схоже, за допомогою кнопок на ручках дверей.

VW ID. Polo

85 кВт

VW ID. Polo

99 кВт

VW ID. Polo

155 кВт

Trend

(без знижки)

24.995 євро

—

—

Life

(знижка 1.500 €)

27.995 євро

зі знижкою 26.495 євро

29.195 євро

зі знижкою 27.695 євро

33.795 євро

зі знижкою 32.295 євро

Style

(знижка 2.500 €)

—

32.395 євро

зі знижкою 29.895 євро

36.995 євро

зі знижкою 34.495 євро

З зазначених цін до кінця 2026 року можна ще вирахувати «ID. Kaufprämie», але лише для версій Style та Life, а не для Trend. Ця знижка з липня 2026 року скорочувалася на 500 євро щоразу та зараз становить 1 500 та 2 500 євро відповідно.

Серед конкурентів VW ID. Polo є Renault 5 з потужністю 90 та 110 кВт, а також Cupra Raval, який поки що не має версії з двигуном потужністю 85 кВт. VW ID.3 Neo, який належить до вищого класу, ніж ID. Polo, коштує від 33 995 євро (зі знижкою — від 30 995 євро). Ця версія має потужність 125 кВт та дальність проїзду до 417 км.

Усе про ID. Cross та електромобілі міні-класу:

Підсумок

Якщо врахувати модель GTI, то VW ID. Polo тепер доступний у чотирьох комбінаціях двигуна та акумулятора. Варіанти відрізняються потужністю, але не крутним моментом. Дальність проїзду електромобіля Polo з акумулятором ємністю 52 кВт·год становить близько 450 км, що є гарним показником для електромобіля малого класу. Хто хоче проїхати більшу відстань, повинен придбати компактний модель, такий як Kia EV3 або Skoda Elroq.

Остання зміна 31 жовтня 2026 року: додана нова версія 85 кВт Life, враховані змінені знижки, оновлені показники споживання палива та дальності проїзду.