← Назад до новин
Заряджання

Новий Hyundai IONIQ 6 коштує від 33 240 фунтів стерлінгів з дотацією та має дальність їзди 422 милі.

Новий Hyundai IONIQ 6 коштує від 33 240 фунтів стерлінгів з дотацією та має дальність їзди 422 милі.

Hyundai оголосила ціни у Великобританії на оновлений електромобіль IONIQ 6 — від 33 240 фунтів стерлінгів, включаючи субсидію на електромобілі у розмірі 3 750 фунтів стерлінгів. Більша батарея ємністю 84 кВт·год забезпечує запевнену дальність поїздки до 422 миль. Прийом замовлень вже відкрито, а перші поставки заплановані на початок 2027 року.

У лінійці доступні версії Premium, N Line та N Line Evo з двома варіантами приводу — заднім та повним. Сила двигунів становить відповідно 229 к.с. та 325 к.с. Окрім оновлення батареї, Hyundai змінила зовнішній дизайн, оновила інтер’єр та зберегла електричну архітектуру 800 В, яка дозволяє зарядити акумулятор на 10–80% протягом 18 хвилин.

Однак базова ціна та найбільша дальність проїзду стосуються безпосередньо версії Premium з заднім приводом. Hyundai стверджує, що ця версія та модель N Line RWD за ціною 36 240 фунтів стерлінгів підходять для отримання субсидії. Решта трьох варіантів вказані без субсидії, причому ціна моделі N Line Evo AWD сягає 46 770 фунтів стерлінгів.

До надання субсидії ціни двох відповідних моделей становили відповідно 36 990 та 39 990 фунтів стерлінгів. Це робить різницю між версіями з субсидією та без неї значною: перехід від N Line RWD до N Line AWD підвищує оголошену ціну покупки на 7 250 фунтів стерлінгів, хоча різниця в базовій ціні до надання субсидії становить 3 500 фунтів стерлінгів.

Ешлі Ендрю, президент Hyundai & Genesis UK, сказала: «Стиль нового IONIQ 6 з електричним двигуном є ще більш динамічним, ніж будь-коли раніше, а покращені характеристики та скоригована ціна підвищують його привабливість для клієнтів, які шукають стиль, технології та вигідні умови. Додавання урядової субсидії на електромобілі до IONIQ 6 робить цей привабливий пакет ще більш доступним».

Найбільш дешева модель також пропонує найкращі показники для водіїв, які цінують максимальну відстань проїзду між зарядками. Модель Premium поєднує акумулятор ємністю 84 кВт·год та силову установку з заднім приводом потужністю 229 к.с. з легкосплавними колесами діаметром 18 дюймів, що забезпечує максимальну відстань проїзду, зазначену Hyundai, у 422 милі, та ефективність 4,6 милі на кВт·год. Прискорення з 0 до 62 миль/год займає 7,4 секунди.

Як N Line RWD, так і N Line Evo RWD зберігають ту саму потужність та час прискорення, проте заявлена їм дальність поїздки скорочується до 364 миль, а ефективність — до 4,2 миль/кВт·год. Обидві версії оснащені 20-дюймовими колесами. Різниця у 58 миль означає, що покупці, які обирають більш спортивну версію, втрачають майже 14% від заявленої дальності моделі Premium.

Повний привід доступний як для N Line, так і для N Line Evo; їхня ціна становить відповідно 43 490 фунтів стерлінгів та 46 770 фунтів стерлінгів. Потужність зростає до 325 к.с., що скорочує час прискорення з 0 до 62 миль/год до 5,1 секунди. Hyundai заявляє дальність поїздки до 354 миль та ефективність 4,0 миль/кВт·год для обох версій. Максимальна швидкість у всіх варіантів становить 115 миль/год.

Це дані виробника, а не результати дорожніх тестів WhichEV. Фактична відстань між зупинками для зарядки залежатиме від умов та способу використання, але характеристики чітко визначають вибір покупця: модель Premium віддає перевагу дальності поїздки та ціні, тоді як версії з повним приводом забезпечують значно швидше прискорення.

Для покупців, які порівнюють дві моделі Evo, повний привід коштує на 3 500 фунтів дорожче. На відміну від різниці в потужності між версіями N Line, ця різниця не змінюється через дотацію, оскільки жодна з версій Evo не включена до списку кандидатів. Додаткові характеристики супроводжуються незначним зменшенням заявленої дальності поїздки: різниця між автомобілями з заднім приводом та повним приводом становить 10 миль, на відміну від значно більшої різниці між моделями Premium та N Line у версії з заднім приводом.

Здатність до заряджання залишається стабільною у всіх версіях автомобіля. Hyundai оцінює час повного заряджання акумулятора з 10% до 80% за допомогою швидкого зарядного пристрою потужністю 350 кВт у 18 хвилин, а за допомогою пристрою потужністю 50 кВт — у 1 годину 20 хвилин. Значення 350 кВт стосується зарядного обладнання, використаного для цієї оцінки, а не максимальної швидкості заряджання автомобіля.

Для заряджання від мережі Hyundai вказує час повного заряджання від 0% до 100% за допомогою пристрою потужністю 11 кВт у 7 годин 35 хвилин. Підігрів акумулятора з попередньою підготовкою є стандартним функціоналом у всіх трьох версіях, як і тепловий насос. Ці функції є у базовій версії автомобіля, а не лише у дорожчих моделях.

У версії Premium також є опалювані передні сидіння, опалюваний кермо, система клімат-контролю з двома зонами та електрично регульовані передні сидіння. У комплект входять вбудовані автоматичні ручки дверей, інтелектуальні матричні LED-фари, склоочисники з датчиком дощу та електрично керована кришка багажника, а також передні та задні датчики паркування та камера заднього виду.

Панель приладів поєднує 12,3-дюймовий цифровий дисплей приладів із 12,3-дюймовим сенсорним екраном для навігації та розваг. Стандартні функції підключення включають Apple CarPlay, Android Auto, бездротове відображення екрана, бездротову зарядку телефону та оновлення через мережу. Для пасажирів спереду та ззаду передбачені роз’єми USB-C, а в усіх версіях є внутрішній роз’єм для підключення обладнання до вантажу.

Обладнання для безпеки та допомоги водієві включає систему допомоги у уникненні зіткнень з автомобілями спереду, систему допомоги у уникненні зіткнень у сліпих зонах та систему Highway Drive Assist 2 з функцією виявлення руки водія. Також стандартно є допомога у підтримці та слідуванні за смугою руху, інтелектуальна система допомоги у дотриманні обмежень швидкості та розумний круїз-контроль із функцією «стоп-анд-го». Цей перелік обладнання робить більшість технологій допомоги водієві доступними для покупців, які обирають версію Premium.

Версія N Line коштує на 3 000 фунтів більше, ніж Premium після дотації, і орієнтована на більш спортивний вигляд та додаткові функції комфорту. Окрім більших коліс, вона має чорні емблеми Hyundai, бампери чорного глянцевого кольору, металеві спортивні педалі, металеві захисні пластини на дверях та кермо моделі N. Червоні шви та деталі відрізняють її оббивку з тканини та шкіри.

Це оновлення також включає обігрів задніх сидінь та підтримку попереку для пасажира спереду. Тож покупці, які обирають версію з заднім приводом N Line, отримують зміни у дизайні та оснащенні, а не покращення продуктивності: її потужність 229 к.с. та час розгону до 100 км/год за 7,4 секунди збігаються з моделлю Premium.

Версія N Line Evo RWD коштує від 43 270 фунтів стерлінгів, що на 220 фунтів дешевше за версію N Line AWD. Це створює конкурентні ціни між більш повністю оснащеною моделлю з заднім приводом та швидшою версією з повним приводом у середньому комплектації. У версії Evo є оббивка зі шкіри та замші, стеля з замші, функція запам’ятовування положення водійського сидіння, сидіння для розслаблення спереду та вентиляція передніх сидінь.

Інші додатки до версії Evo включають електричний склопідйомник, дисплей на лобовому склі, систему камер 360°, функцію дистанційної допомоги з паркування та систему допомоги у уникненні зіткнень під час паркування. Числовий ключ 2, функція блокування автомобіля при відході, зовнішній адаптер для підключення вантажу та аудіосистема Bose з сімома динаміками та сабвуфером завершують основні оновлення. Цифрові бічні дзеркала є опцією у версії Evo.

Зовні Hyundai змінив форму передньої частини IONIQ 6 та підняв капот, водночас простягнув чорну обробку нижньої частини кузова до дверей. Ззаду замість помітного спойлера попередньої версії використовується подовжений елемент форми «курячий хвіст». Hyundai стверджує, що ці зміни зберігають аеродинамічну ефективність, надаючи седану більш плавного профілю.

Оновлений автомобіль має довжину приблизно 4,93 метра та колісну базу 2 950 мм. Hyundai зазначає об’єм багажника 401 літр, простір під капотом – 45 літрів, а максимальна вантажопідйомність з гальмуванням становить 1 500 кг. Задні сидіння можна розділити та скласти у співвідношенні 60:40.

У комплект входить фарбування Ultimate Red металік; інші металікові та перламутрові варіанти коштують 750 фунтів стерлінгів, а матові – 1 250 фунтів стерлінгів. Наявність кольорів залежить від версії автомобіля. Усі версії супроводжуються п’ятирічною гарантією Hyundai на незобмежену кількість пробігу, а акумулятор високої напруги гарантований протягом восьми років або 100 000 миль.

HyundaiAudiSmartAC chargingbatteryrangekWhEV

Джерело: WhichEV