← Повернутися до статей
Різне

XPENG G6, G9 та P7+ з новими цінами. Взимку діапазон проїзду може знизитися до 270–415 км.

XPENG G6, G9 та P7+ з новими цінами. Взимку діапазон проїзду може знизитися до 270–415 км.

У 2026 році XPENG оновив польські ціни на моделі G6, G9 та P7+. Найдешевші версії коштують від 194 900 злотих; усі вони оснащені системою 800 В, а заявлений час зарядки від 10 до 80% становить 12 хвилин. Однак взимку доводиться враховувати значно меншу дальність проїзду.

Ціни XPENG G6, G9 та P7+ у Польщі

Ціни, доступні з 11 жовтня 2026 року, включають по три версії кожної моделі. Імпортером залишається Inchcape.

Модель та версія

Ціна

Дальність WLTP

Акумулятор (брутто)

Макс. потужність DC

G6 RWD Air SR

194 900 злотих

480 км

68,5 kWh

382 кВт

G6 RWD LR Pro

223 900 злотих

535 км

80,8 kWh

451 кВт

G6 AWD Performance Pro

247 900 злотих

510 км

80,8 kWh

451 кВт

G9 RWD SR

252 900 злотих

502 км

80,3 kWh

445 кВт

G9 RWD LR

269 900 злотих

585 км

94,6 kWh

525 кВт

G9 AWD Performance

315 900 злотих

540 км

94,6 kWh

525 кВт

P7+ RWD SR Pro

197 900 злотих

455 км

61,7 kWh

350 кВт

P7+ RWD LR Pro

218 900 злотих

530 км

74,9 kWh

446 кВт

P7+ AWD Performance Pro

239 900 злотих

500 км

74,9 kWh

446 кВт

G6 Long Range з 20-дюймовими колесами має дальність 525 км за стандартом WLTP. Усі автомобілі оснащені трьофазним електроприємником потужністю 11 кВт, роз’ємом CCS2 та архітектурою 800 В із транзисторами SiC. XPENG заявляє про можливість зарядки від 10 до 80% за 12 хвилин, проте для досягнення такого результату потрібна достатньо потужна зарядна станція, здатна подавати близько 650 А. У Польщі таких пунктів все ще мало.

EV Database оцінює час зарядки на рівні 10-80% у межах 12-13 хвилин, з середньою потужністю 220-330 кВт залежно від версії. Це не результати наших тестів. Я сяду у Xpeng G6 через кілька днів, і тоді зможу поділитися власними враженнями.

Запас ходу взимку та мережа дилерств

При температурі -10 градусів Цельсія, з увімкненим обігрівом салону та при змішаному способі їзди EV Database оцінює запас ходу так: G6 SR – 325 км, LR – 380 км, AWD – 370 км; G9 SR – 355 км, LR – 415 км, AWD – 405 км; P7+ SR – 310 км, LR – 385 км, AWD – 365 км. На автомагістралях ці значення знижуються до 270-350 км. Це розрахунки EVDB, а не результати вимірювань на дорозі.

G6 має об’єм багажного відділення 571-1374 літри, G9 – 660-1576 літрів, з них 71 літр – спереду; P7+ – 573-1931 літр. Автомобілі виробляються на заводах Magna у Граці та мають 7-річну гарантію. G6 та G9 отримали п’ять зірок від Euro NCAP, тоді як для P7+ наразі немає оприлюдненої оцінки.

XPENG має сім точок продажу: Варшава, Свадзім під Познанем, Бидгощ, Гданськ, Катовіце, Ополе та Краків. У Кракові також працює тимчасовий шоурум у торговому центрі CH Bonarka.

Модель G9L відсутня у поточному польському меню бренду. Її статус залишається непідтвердженим, тому її не варто вважати оголошеною прем’єрою. Окремим пунктом, який потрібно перевірити перед покупкою, є наявність гака у моделях G6 та G9, а також поточна конфігурація P7+.

Newsletter LovEV

Хочете більше такого контенту?

Підпишіться — ми надішлемо короткий огляд тижня, коли почнеться розсилка новин.

NIOBYDXpengCCSrangekWhEV

Джерело: LovEV.pl